Przemysł spożywczy - co warto wiedzieć?

Przemysł spożywczy - co warto wiedzieć?

Prowadzenie przedsiębiorstwa o charakterze spożywczym wymaga sprawdzonych rozwiązań. Postaw na urządzenia i produkty, dzięki którym zapewnisz bezpieczeństwo pracowników oraz zachowasz najwyższą jakość proponowanych towarów. Przygotowaliśmy dla ciebie kilka propozycji, które pomogą ci zachować najwyższe standardy i proponowaną konsumentom jakość.

Manometry kontaktowe – czy warto je zastosować?

Niektóre urządzenia w twojej firmie z pewnością wymagają zamontowania dodatkowych sprzętów, które będą wykonywać w twoim imieniu prace kontrolno-pomiarowe. Chcąc uzyskać najwyższą jakość i precyzję sprawdzanych parametrów postaw na manometry kontaktowe. Te na bieżąco sprawdzą wysokość ciśnienia w całej instalacji. Ich działanie oparte jest na sterowaniu przy pomocy impulsu elektrycznego, mechanicznego lub indukcyjnego w zależności od dobranego modelu. Takie rozwiązanie pozwala na natychmiastowe otwarcie lub zamknięcie dróg dopływu w zależności od potrzeb urządzenia. Zastosowanie manometrów kontaktowych pozwoli ci na zachowanie pełnej wydajności pracy przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich standardów bezpieczeństwa firmy oraz zatrudnionych pracowników.

Komory chłodnicze – optymalne rozwiązania dla twojej firmy

Przemysł spożywczy i firmy opierające się o transport lub przechowywanie gotowych produktów do spożycia wymagają wdrożenia odpowiednich rozwiązań, które zapewnią trwałość i świeżość poszczególnych produktów. Komory chłodnicze zewnętrzne i wewnętrzne to doskonałe rozwiązanie, które dopasujesz do potrzeb przedsiębiorstwa. W zależności od produkowanej żywności możesz zdecydować się na komory do busa, komory przeznaczone do transportu i przechowywania cateringu dietetycznego, specjalnie przygotowane komory na dziczyznę lub wolnostojące lodówki, które sprawdzą się w szkołach, przedszkolach, czy szpitalach jako punkt przechowywania żywności.

Kapsułki do prania – jak zadbać o czystość w firmie

Praca z żywnością wymaga odpowiedniej odzieży ochronnej, która w maksymalny sposób wyeliminuje możliwość przedostania się bakterii i zanieczyszczeń do przygotowywanego pożywienia. Niezwykle istotnym aspektem jest zachowanie jej świeżości i nieskazitelności, dlatego tak ważne jest regularne czyszczenie fartuchów. Codzienne oddawanie ubrań roboczych do pralni mogłoby generować niepotrzebnie zawyżone koszty, dlatego postaw na renomowane kapsułki do prania, które doskonale radzą sobie z brudem i zanieczyszczeniami. Wykorzystaj je w swojej firmie.